تغییر روزانه قیمت دلار

ساخت وبلاگ

سید ابو القاسم اقا بزرگی در گفتگو با خبر گذار تسنیم در یزد اظهار داشت اظهار داشت: بازار ابزار فروشان یزد ثبات خوب و ثابتی ندارد، قیمت‌ها هر روز تغییر می‌کنند و تاجران حاضر به فروش اجناس خود نیستند به همین دلیل تعادل در بازار نیست.

رئیس اتحادیه ابزارفروشان استان یزد با اشاره به تغییر روزانه قیمت دلار تصریح کرد: چون تاجران برای خرید اجناس مرتب با دلار سر و کار دارند برایشان مهم است که ثباتی در بازار وجود داشته باشد تا بتوانند جنس شان را خرید و فروش کنند.

وی عنوان کرد: برای مثال تاجر لیست فروش خود را روز شنبه به مشتریان اعلام می‌کنند و روز یکشنبه آن را برمی‌دارد و جنسی نمی‌فروشد چرا که با تغییر قیمت مداوم دلار صرفه اقتصادی در فروش کالاهایشان وجود ندارد.

آقا بزرگی افزود: تهیه جنس برای تاجران سخت شده و دولت محدودیتی را بر واردات کالاهایی که در داخل تولید می‌شود ایجاد کرده در صورتی که تولیدات داخلی شاید بیشتر از 10 تا 20 درصد نیاز بازار نباشد در نتیجه با کمبود جنس هم در بازار روبه‌رو هستیم

اخبار قیمت دلار...
ما را در سایت اخبار قیمت دلار دنبال می کنید

برچسب : قیمت دلار, تغییرات قیمت دلار, نرخ روز دلار,نرخ زنده دلار,دلار در اینده, نویسنده : bita akhbar بازدید : 95 تاريخ : دوشنبه 24 شهريور 1399 ساعت: 17:23